دوسالنامه

ژرف که بنگریم، صنعت برق، به ویژه بخش تولید(نیروگاه) چهره¬ای بی بدیل از این موج پرتلاطم است. چرا که  آنچه سبب¬ساز جاودانگی روشنایی است، عشق و شیفتگی است و ناگفته پیداست که عشق و شور و سرور ریشه در تلاش و کوشش شیفتگانی دارد که در نیروگاه¬های کشور بدون کمترین طمطراق، خاموش عشق می¬ورزند.

بیش از یک قرن از آن زمان که اولین روشنایی برق در آستان مبارک حضرت ثامن¬-الحجج(ع) سوسو زد و از دور چشم¬نواز گردید، می¬گذرد. در این مدید مدت، بخش تولید از همان ابتدا آرام و بدور از هیاهو، مستمر چون شمع سوخت تا این نور نه خاموش نشود، که در سراسر کشور نورافشان شود.

امروز، بعد از دیرزمان خاموشی نورآفرین،«پیام تولیدبرق» زاد تا راز صد ساله را پرده بردارد. اصنا، امروز پرتوان¬تر از همیشه به عنوان آغازگر این حرکت فرهنگی، امید آن دارد «پیام تولیدبرق» چنان شود که نه تنها در کشور و منطقه که در سوی سوی جهان بتواند پیام¬آوری صادق برای صنعت برق میهن عزیزمان باشد.

اصنا، «پیام تولید برق» به دل پرورد تا کَژاوه¬ی دل¬گفته¬ها گردد. آمد تا از آغازین روزها و تلاش دلداگان نخست این وادی سخن بگوید. از خیابان چراغ برق بگوید و افروختن چراغ برگذار. 

«پیام تولید برق» خزان و بهار، طی کرد تا به یادمان آورد این سرزمین کاوه در دل می¬پرورد و رستم در آغوشش آرمیده.

ایزد منان را سپاسگزاریم که هشت فصل¬مان روزگار داد و این تحفه را پیشکش ارباب دانش کردیم.

مجموعه¬ای که پیش رو دارید، حاصل تلاش 2سال همت مجموعه همکاران شما در صنعت تولید برق کشور است که تداوم و شادابی آن میسور نیست مگر با همدلی و همراهی شما عزیز گرانقدر. به دیده منت¬پذیریم تا دستمان گیرید بدان امید که به هشت بهشت برآییم.

 

آدرس

 تهران

خیابان استاد مطهری - خیابان فجر ( جم سابق ) پلاک 18- طبقه سوم ، واحد 8. انجمن صنفی نیروگاههای ایران-اصنا

 کد پستی : 1589616191

 

تماس با ما

تلفن:        88301762-021

تلفکس:     88300930-021

موبایل مسئول دفتر:     09192602659

 

خبرنامه الکترونیکی

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید.